x Kto sme
  • image
Previous Next
  • 9 mesiacov
  • chcem darovať

Sv. omša pre bezdetné páry s o.Vladimírom Šostákom + foto

Novembrová sv. omša za život pripadala na sviatok sv. Ondreja. Stretli sme sa 30. 11. 2017 v jezuitskom kostole o 16:30.

Čítať ďalej...

Októbrová sv. omša za život už v nových priestoroch + Foto

 

Priatelia života, ďalšia košická sv. omša za život, ktorá sa konala vo štvrtok 26. októbra 2017. Po dlhšej dobe sme sa opäť venovali téme náhradného rodičovstva. Ako hosťa sme privítali o. Petra Gombitu, ktorý sa dlhodobo snaží ponúkať nový domov bezdomovcom a ľuďom na okraji spoločnosti. Pre tento účel zriadil v blízkosti Košíc zariadenie s názvom OÁZA - nádej pre nový život.

Čítať ďalej...

8. modlitbová vigília: ZAPÁĽME SVETLO OBETIAM POTRATOV + foto a video

svieckaV čase silnejších modlitieb a spomienok na zosnulých si sme si  osobitne pripomenuli našich najmenších, ktorí zomreli skôr ako sa narodili. Okrem sme mali na zreteli aj deti a ženy, ktoré sú v súčasnosti - každodenne - ohrozené tragédiou potratu.

Skončila sa 8. dušičková vigília Zapáľme svetlo obetiam potratov. Ďakujeme všetkým, ktorí akokoľvek prispeli k tejto aktivite. Vstúpte do foto a video galérie

 

Čítať ďalej...

Aj tohto roku sme zabehli maratón!

Prvú októbrovú nedeľu sme v uliciach Košíc opäť mohli stretnúť odhodlaných bežcov v rámci 94. ročníka Medzinárodného maratónu mieru. Medzi nimi boli aj naši piati pro- life reprezentanti, ktorých bolo možné rozoznať podľa tradičných oranžových dresov.

Čítať ďalej...

Dá sa žiť plnohodnotne napriek hendikepu?

vozickarSeptembrová sv . omša za život bola zameraná na osoby postihnuté telesným, duševným či iným obmedzením. Postih osoby má často dopad aj na najbližších v príbuzenstve, opatrovateľov a pod.

 

Čítať ďalej...

Prihlásenie