bezdetny parV diecéznom centre Augustineum sa v dňoch 27. - 29. októbra konalo duchovno-relaxačné stretnutie pre bezdetné páry. Desať párov z rôznych kútov Slovenska spolu s organizačným tímom zdieľali svoje životné príbehy a skúsenosti.
 
 
 
 
 
 
Piatok večer bol zameraný na posilnenie manželského puta. Sobotu dopoludnia sa účastníkom prihovorila psychologička Katarína Gromošová a predstavila päť fáz smútenia. V druhom bloku predstavila problematiku adopcie, ktorú obohatila vlastným svedectvom osvojenia troch detí.

Bardejovské kupele 2

Popoludnie bolo venované stresu ako faktoru, ktorý môže ovplyvňovať plodnosť mužov a žien. Večerný sobotný program sa páry rozdelili a zamýšľali sa nad špecifickým prežívaním bezdetnosti u mužov a žien.

 

Počas celého víkendu bol program popretkávaný duchovnými prvkami, so zavŕšením pri nedeľnej sv.omši.

cesta

Účastníci ako "dar na cestu" čerstvo vydanú knižôčku krížovej cesty, ktorú pripravila členka nášho tímu - Alexandra Hollá.

Všetci záujemcovia si ju môžu objednať mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 
 

Prihlásenie