Otváraš zbierku inšpirácií. Ponúkajú Ti desiatky možností, ako sa dá konkrétne zapojiť do pro-life hnutia. Zbierka je ovocím hľadania a snaženia jej autorov v spoločenstve Deti svätej Alžbety - Aliancia za život o. z. Nazýva sa PRO-LIFE MANUÁL., t. j. praktická príručka pre človeka v teréne. Chceme takto vyjsť v ústrety mnohým zapáleným ochrancom ľudského života, ktorí však často nevedia ako začať.

 

Nech Ti nasledujúce nápady dodajú povzbudenie k angažovanosti. Pokús sa realizovať to, čo je v tvojich silách. Nezabudni pri tom, že najdôležitejšie je rozhodnúť sa, začať a vytrvať. Edmund Burke kedysi povedal: „Nikto nerobí väčšiu chybu než ten, kto nerobí nič preto, že môže urobiť len málo."

 

Tento PRO-LIFE na MANUÁL nevyčerpáva všetky možnosti ako budovať kultúru života v Tvojom najbližšom okolí. Je skôr súhrnom toho, čo sa v minulosti osvedčilo. Zároveň ukazuje, aká tvorivá a vynaliezavá môže byť láska.

 

Náhľad manuálu:

 

 

Dokument nie je určený na komerčné účely a je možné si ho vypýtať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website security test completed by https://www.security-audit.com

Prihlásenie